Zestaw Magazyn Energii Dyness Tower T14 + S6-EH3P20K-H-EU
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 219 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Cechy falownika Solis S6-EH3P(12-20)K-H:
  • Moc wyjściowa: Od 12 kW do 20 kW – szeroki zakres mocy dopasowany do różnych potrzeb użytkowników.
  • MPPT: Do 4 niezależnych punktów śledzenia mocy maksymalnej dla optymalnej wydajności paneli PV.
  • Obsługa akumulatorów: Kompatybilność z akumulatorami litowo-jonowymi w zakresie napięć 120–800 V.
  • Efektywność systemu: Maksymalna sprawność do 98,5% przy ładowaniu akumulatora energią z PV.
Cechy systemu Dyness Tower T7-T21:
  • Długowieczność: Ponad 6000 cykli ładowania przy głębokości rozładowania (DoD) 90%.
  • Zakres temperatur pracy: Od -10°C do +50°C, co zwiększa wszechstronność zastosowań.
Dane techniczne
Typ inwertera Hybrydowy 3 Fazowy
Moduł Tak
Liczba MPPT 4
Moc powyżej 15kW