Dzięki systemowi net-billing, wprowadzonemu w Polsce w 2022 roku, jest to już realna szansa dla przedsiębiorców, którzy znają swój profil zużycia energii. Nowy model rozliczeń, oparty na godzinowych stawkach i cenach rynkowych, pozwala na znaczne oszczędności, sięgające nawet 75%. Kluczem do sukcesu jest precyzyjne dopasowanie produkcji energii, zwłaszcza z fotowoltaiki, do rzeczywistego zapotrzebowania firmy w ciągu dnia.