Panel fotowoltaiczny Jinko Solar 435 JKM435N-54HL4R-B FB
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
Opis
Panel słoneczny Jinko 435W (JKM435N-54HL4R-B N-type) to:
  • Długi okres gwarancji – 25-letnia gwarancja na produkt i 30-letnia gwarancja wydajności liniowej
  • Wysoka sprawność modułu, aż do 21,77%
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna potwierdzona certyfikatami
  • Duża wydajność w otoczeniu o małym natężeniu światła
  • Aspekt wizualny- całkowicie czarny panel
Dane techniczne
Forma dostawy Wysyłka
Typ full black
Obramowanie czarna rama
Moc 400 - 455 W
Grubość ramy 30 mm