Zestaw Magazyn Energii Dyness Tower T10 + S6-EH3P10K-H-EU
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni
ilość szt.
Zyskujesz 154 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Cechy falownika Solis S6-EH3P(3-10)K-H-EU:
  • Moc wyjściowa: Od 3 kW do 10 kW – szeroki zakres mocy, odpowiedni dla różnych rozmiarów instalacji.
  • MPPT: Do 4 niezależnych punktów śledzenia mocy maksymalnej dla optymalnej wydajności paneli PV.
  • Obsługa akumulatorów: Kompatybilność z akumulatorami litowo-jonowymi w zakresie napięć 120–600 V.
  • Wysoka efektywność: Sprawność MPPT 99,9% i maksymalna wydajność systemu do 98,3%.
Cechy systemu Dyness Tower T7-T21:
  • Długowieczność: Ponad 6000 cykli ładowania przy głębokości rozładowania (DoD) 90%.
  • Zakres temperatur pracy: Od -10°C do +50°C, co zwiększa wszechstronność zastosowań.