Falownik hybrydowy SOLAX ULTRA HYBRID X3-ULT-15K (AFCI)
Kategoria: Inwertery
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni
ilość szt.
Zyskujesz 97 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Cechy charakterystyczne:
  • Dostępne modele: Moc znamionowa od 15 kW do 30 kW, przeznaczona do dużych instalacji PV.
  • Obsługa akumulatorów wysokiego napięcia (HV), zwiększająca efektywność magazynowania energii.
  • Maksymalna sprawność do 98%, gwarantująca minimalne straty konwersji energii.
  • Przewymiarowanie po stronie DC do 200%, pozwalające na pełne wykorzystanie potencjału paneli PV.
  • Możliwość pracy w trybie on-grid i off-grid, zapewniająca niezależność energetyczną.
  • Maksymalny prąd ładowania i rozładowania do 50A, zapewniający szybkie ładowanie akumulatorów.