Inwerter Hybrydowy Hoymiles HYT12.0HV-EUG1 3F
Kategoria: Inwertery
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 74 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Cechy charakterystyczne:
  • Zakres mocy: 5 kW - 12 kW z maksymalnym stosunkiem DC/AC do 150%
  • Wysoka wydajność: Maksymalna wydajność 97,6%, wydajność europejska 97,0%