Inwerter hybrydowy HUAWEI SUN 2000-25KTL-M5 (HC)
Kategoria: Produkty archiwalne
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 74 pkt [?]
Opis
Falowniki trójfazowe Huawei SUN2000-M5, dostępne w zakresie mocy od 12 do 25 kW, reprezentują zaawansowane rozwiązania dla instalacji fotowoltaicznych. Zaprojektowane z myślą o efektywności i bezpieczeństwie, oferują wsparcie dla optymalizatorów, funkcje oparte na sztucznej inteligencji w ochronie przed łukiem elektrycznym, a także wszechstronne opcje komunikacji. Zapewniają tym samym maksymalną wydajność energetyczną i elastyczną integrację z systemami monitoringu i zarządzania energią.
Dla kogo?
Falowniki SUN2000-M5 są przeznaczone dla:
Do czego?
Falowniki SUN2000-M5 znajdują zastosowanie w:
Opis
Falownik Huawei SUN2000-M5 charakteryzuje się wysoką sprawnością konwersji, sięgającą 98,4% (maksymalna) oraz 98,2% (ważona europejska), co przekłada się na minimalne straty energii. Szeroki zakres napięcia MPPT (200–1000 V) oraz dwa niezależne MPPT z możliwością podłączenia do 4 stringów, zapewniają dużą elastyczność w projektowaniu instalacji. Wbudowana ochrona PID oraz zabezpieczenie przed łukiem elektrycznym gwarantują bezpieczeństwo i długotrwałą pracę modułów PV. Kompatybilność z optymalizatorami mocy SUN2000-450W/600W/1100W/1300W pozwala na zwiększenie uzysku energii nawet o 30%. Stopień ochrony IP66 zapewnia odporność na pył, wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne. Dostępne opcje komunikacji WLAN, Ethernet, RS485 oraz 4G (opcjonalnie) umożliwiają łatwą integrację z systemami monitoringu i zarządzania energią. Chłodzenie aktywne (powietrzem) zapewnia niezawodną pracę w szerokim zakresie temperatur od -25°C do +60°C. Kompaktowa konstrukcja (waga 21 kg, wymiary 546 × 460 × 228 mm) ułatwia instalację.
Falownik jest zgodny z międzynarodowymi normami, w tym EN/IEC 62109, G99, EN 50549, VDE-AR-N-4110.
Tabela parametrów technicznych
Parametr Wartość
Dostępne moce nominalne 12 / 15 / 17 / 20 / 25 kW
Maksymalna sprawność Do 98,4%
Sprawność europejska Do 98,2%
Zalecana maksymalna moc PV Od 18 000 Wp do 37 500 Wp
Zakres napięcia MPPT 200–1000 V
Zakres pracy pod obciążeniem Od 370 V do 800 V (zależnie od modelu)
Maksymalne napięcie wejściowe 1100 V
Liczba MPPT 2
Maksymalna liczba wejść 4
Kompatybilność z optymalizatorami SUN2000-450W/600W/1100W/1300W
Wyjście Trójfazowe: 220/380 V, 230/400 V, 239,6/415 V
Stopień ochrony IP66
Komunikacja WLAN, Ethernet, RS485, 4G (opcjonalnie)
Chłodzenie Aktywne (powietrzem)
Zakres temperatur pracy -25°C do +60°C
Waga 21 kg
Wymiary 546 × 460 × 228 mm