Inwerter hybrydowy SolarEdge Home Hub SE10K-RWB48BFN4
Kategoria: Inwertery
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni
ilość szt.
Zyskujesz 81 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Najważniejsze cechy i parametry techniczne:
  • Dostępne modele: SE5K, SE8K, SE10K – moc nominalna odpowiednio 5, 8 i 10 kW (po 3,33 kW na fazę).
  • Architektura po stronie DC – bezpośrednie ładowanie akumulatora bez strat AC/DC.
  • Kompatybilność z magazynami SolarEdge Home BAT-05K48 (1–5 modułów) – elastyczność konfiguracji.
  • Maks. moc ładowania/rozładowania: 5 kW, prąd: 125 A, sprawność rozładowania: 96,1% – wysoka efektywność.
  • Obsługiwane sieci: 3/N/PE, 380/220 lub 400/230 VAC – zgodność z europejskimi standardami.
  • Wbudowane zabezpieczenia: AFCI, RCMU, ochrona przed odwrotną polaryzacją i zwarciem doziemnym.
  • Maks. sprawność: 98%, europejska: do 97,6% – najwyższa efektywność pracy falownika.
  • Wymiary: 907 × 317 × 192 mm, masa: 37 kg – kompaktowy i gotowy do montażu wewnątrz i na zewnątrz (IP65).