Panel Fotowoltaiczny Canadian Solar 435 TOPHiKu6 CS6R-435T
Kategoria: Monokrystaliczne
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Canadian Solar zajmuje się produkcją najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych i rozwiązań dla systemów solarnych. Canadian Solar Inc. jest jedną z pięciu największych firm fotowoltaicznych na świecie. Jako wiodący producent paneli słonecznych oraz globalny deweloper projektów PV zainstalował instalacje fotowoltaiczne o mocy ponad 25 GW rozmieszczonych na całym globie. Moduł fotowoltaiczny Canadian Solar 435W TOPHiKu6 CS6R-435T charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością i trwałością zapewnioną przez rygorystyczne testy BOM. Canadian Solar wyróżniają w pełni zautomatyzowany proces wytwarzania, badania elektroluminescencyjne przeprowadzane dla 100% produktów oraz ponad 15 lat doświadczenia w produkcji oraz projektowaniu modułów słonecznych.
Główne cechy panelu fotowoltaicznego TOPHiKu6 CS6R-435T:
  • Wyśmienita wydajność nawet do: 22,3%
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna i minimalizacja wpływu mikropęknięć
  • Odporne na trudne warunki pogodowe złącza IP68
  • Technologia łagodzenia efektu LID związanego ze starzeniem się paneli
  • 30 lat gwarancji liniowej mocy wyjściowej i aż 12 lat gwarancji produktowej na materiał
Dane techniczne
Forma dostawy Wysyłka
Typ standard
Obramowanie czarna rama
Moc 400 - 455 W
Grubość ramy 30 mm