Panel Fotowoltaiczny Jinko Solar 420 JKM420N-54HL4-V BF
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
Opis
Panel słoneczny Jinko 420W (JKM420N-54HL4-V N-type) to:
  • Najnowsza technologia ogniw typu N-Type
  • Długi okres gwarancji – 15-letnia gwarancja na produkt i 30-letnia gwarancja wydajności liniowej
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna potwierdzona certyfikatami
  • Duża wydajność w otoczeniu o małym natężeniu światła
  • Wysoka wytrzymałość na warunki atmosferyczne
Dane techniczne
Forma dostawy Wysyłka
Typ standard
Obramowanie czarna rama
Moc 400 - 455 W
Grubość ramy 30 mm