Panel fotowoltaiczny Canadian 500 W TOPBiHiKu6 CS6.1-60TB-500
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Cechy charakterystyczne:
  • Zakres mocy: Od 490 W do 515 W, co zwiększa możliwości produkcji energii.
  • Wysoka sprawność: Do 22,8%, co pozwala na lepszą konwersję energii słonecznej.
  • Technologia bifacjalna: Moduł generuje do 85% dodatkowej mocy z tylnej strony panelu.
  • Trwałość: Hartowane szkło 2,0 mm z powłoką antyrefleksyjną oraz czarna aluminiowa rama zapewniają solidność i estetykę.
Dane techniczne
Forma dostawy Wysyłka
Typ standard
Obramowanie czarna rama
Moc 460 - 500 W
Grubość ramy 30 mm