Panel fotowoltaiczny JA Solar 415 JAM54S30-415 GR Bifacial BF
Kategoria: Produkty archiwalne
Dostępność: tymczasowo niedostępny
Opis
Moduł fotowoltaiczny 400–425 W typu bifacial – maksymalna wydajność i estetyka
Najważniejsze cechy i parametry techniczne:
  • Zakres mocy: od 400 W do 425 W – elastyczność dopasowania do różnorodnych instalacji.
  • Wysoka sprawność modułu: od 20,5% do 21,8% – większy uzysk energii z tej samej powierzchni.
  • Odporność na obciążenia mechaniczne: do 5400 Pa z przodu i 2400 Pa z tyłu.
  • Wytrzymała konstrukcja szklano-szklana zapewniająca dłuższą żywotność i lepszą ochronę ogniw.
  • 120 monokrystalicznych ogniw w układzie 6x20, zapewniających kompaktowe wymiary i dużą moc.
  • Wymiary: 1722 × 1134 × 30 mm, waga: 24,0 kg.
  • Złącza: kompatybilne z MC4, długość kabli: 1100 mm.
  • Zakres temperatury pracy: od -40°C do +85°C, NOCT: 45±2°C.
  • Maksymalne napięcie układu: 1500V DC, maksymalny prąd bezpiecznika: 25A.
  • Tolerancja mocy: 0~+5W – każda jednostka oferuje rzeczywistą moc zbliżoną do maksymalnej.