Panel fotowoltaiczny Jinko Solar 485 JKM485N-60HL4-V BF
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
Opis
Panel słoneczny Jinko 485W (JKM485N-60HL4-V N-type) to:
  • Długi okres gwarancji – 12-letnia gwarancja na produkt i 30-letnia gwarancja wydajności liniowej
  • Najnowsza technologia ogniw typu N-Type zapewniająca odporność na efekt LID
  • Wysoka sprawność modułu, aż do 22,24%
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna potwierdzona certyfikatami
  • Duża wydajność w otoczeniu o małym natężeniu światła
  • Odporność na ekstremalne warunki klimatyczne
Dane techniczne
Forma dostawy Wysyłka
Typ standard
Obramowanie czarna rama
Moc 460 - 500 W
Grubość ramy 30 mm