Panel fotowoltaiczny Longi 435W LR5-54HTH-435M BF
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Panel fotowoltaiczny Longi LR5-54HTH-435M (HIMO6) BF cechują:
  • Wysoka sprawność modułu słonecznego - do 22,5%
  • Technologia Hi-MO6
  • Zwiększony uzysk energii przy niskim natężeniu promieniowania
  • Kompletna certyfikacja produktu i procesu produkcji
Dane techniczne
Forma dostawy Wysyłka
Typ standard
Obramowanie czarna rama
Moc 400 - 455 W
Grubość ramy 30 mm