Panel fotowoltaiczny Sunova 480 SS-480-60MDH BF
Kategoria: Sunova
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Panel fotowoltaiczny Sunova 480 SS-480-60MDH BF to zaawansowany technologicznie moduł fotowoltaiczny o mocy 480W, który charakteryzuje się wysoką efektywnością dzięki zastosowaniu technologii half-cut i PERC. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają maksymalizacji wydajności swoich instalacji solarnych.
Cechy charakterystyczne Sunova SS-480-60MDH:
  • Wysoka sprawność modułu słonecznego- do 22,24%
  • Technologia Half-Cut zmniejszająca wrażliwość na zacienienie oraz ryzyko wystąpienia hotspotów
  • Zwiększony uzysk energii przy niskim natężeniu promieniowania
  • Kompletna certyfikacja produktu i procesu produkcji
Dane techniczne
Forma dostawy Wysyłka
Typ standard
Obramowanie czarna rama
Moc 460 - 500 W
Grubość ramy 30 mm