Panel fotowoltaiczny TW Solar 555 TWMPD-72HS555 SF
Kategoria: Monokrystaliczne
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Panel fotowoltaiczny TW Solar TWMPD-72HS555 cechują:
  • Sprawność aż do 22,3%,
  • Zastosowanie ogniw połówkowych ograniczających straty energii,
  • Zwiększona odporność na efekt LID zwiększając żywotność i wydajność przy wysokich temperaturach,
  • Bardzo wysoka moc- aż 555W,
  • 25-letnia gwarancja liniowej mocy oraz 12-letnia gwarancja produktowa.
Dane techniczne
Forma dostawy Wysyłka
Typ standard
Obramowanie srebrna rama
Moc 505 - 550 W
Grubość ramy 35 mm