Zestaw Magazyn Energii Dyness Tower TP11 + S6-EH3P12K-H-EU
Dostępność: spodziewana dostawa
ilość szt.
Zyskujesz 185 pkt [?]
🔒 Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane certyfikatem SSL
towar niedostępny
Opis
Falownik hybrydowy Solis S6-EH3P (12–20)K-H
  • Zakres mocy wyjściowej: od 12 kW do 20 kW – idealny dla średnich i dużych instalacji.
  • Maksymalna moc PV: od 19,2 kW do 32 kW – możliwość znacznego przewymiarowania instalacji.
  • 4 niezależne MPPT – optymalna wydajność nawet przy złożonych układach dachowych.
  • Obsługa akumulatorów HV z napięciem od 120 V do 800 V – kompatybilność z magazynami nowej generacji.
  • Maksymalna moc ładowania/rozładowania: od 12 kW do 20 kW (prąd do 50 A) – ultraszybka wymiana energii.
  • Obsługa dwóch portów backup – niezależne sterowanie obciążeniami krytycznymi i niekrytycznymi.
  • Funkcja pracy z generatorem – zabezpieczenie przed prądem zwrotnym.
  • Wysoka sprawność: maks. 97,7%, EU: 97,5%, PV→BAT: 98,5% – minimalne straty energii.
  • Funkcja UPS – przełączenie zasilania w czasie
  • Stopień ochrony IP66 – idealny do zastosowań zewnętrznych.
  • Chłodzenie aktywne (inteligentne wentylatory), maks. hałas:
  • Komunikacja: CAN, RS485, Ethernet, opcjonalnie Wi-Fi, LTE – zdalne monitorowanie i sterowanie.
Magazyn energii Dyness Tower Pro (2–6 modułów)
  • Technologia ogniw: litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) – najwyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Zakres napięcia pracy: od 168 V do 657 V – zgodność z falownikami HV.
  • Maks. moc ładowania/rozładowania: od 7,68 kW do 23,04 kW (1C) – duża elastyczność energetyczna.
  • Możliwość połączenia do 12 zestawów równolegle – rozbudowa do 276,48 kWh.
  • Stopień ochrony IP55 – do montażu wewnętrznego i zewnętrznego.
  • Żywotność: ≥8000 cykli – trwałość na lata.
  • Zakres temperatury pracy: -20°C do +55°C (opcja z grzaniem PTC).